Forum dla mieszkańców Mazowsza
wycieczki z ludźmi z pracy?? - Wersja do druku

+- Forum dla mieszkańców Mazowsza (http://dyskusyjne.mazowsze.pl)
+-- Dział: Inne (/forum-6.html)
+--- Dział: Hyde Park (/forum-7.html)
+--- Wątek: wycieczki z ludźmi z pracy?? (/thread-46.html)



wycieczki z ludźmi z pracy?? - Baruma - 02-15-2016 10:00 AM

Krótko: lubicie spotkania z firmy? Ale tak szczerze? Uważacie, że można tak naprawdę zrelaksować obok szefa? Że pobyt w takim ośrodku wraz z pracownikami może przynieść więcej pożytku niż szkody, że faktycznie polepszy relacje w firmie? Uważam, iż nic z tego, wręcz może zrobić się znacznie gorzej. Mam pewne doświadczenie w tym zakresie, kilka razy porzucałem już firmy i za każdym razem jak pojawia się pomysł wyjazdu integracyjnego wszyscy głupieją, świrują, pobyt jest kiepski, a potem robi się paskudnie w pracy. Posiadacie jakieś przemyślenia w tej kwestii?


RE: wycieczki z ludźmi z pracy?? - Daiana - 02-15-2016 10:00 AM

Przygnębiająca ale prawdziwa opinia, ciężko nie przyznać racji. Owszem, przemieszanie życia firmy z relaksem niekiedy tylko kończy się lepiej niż zaczęło. Za każdym razem niezwykle dziwią lokale, jakie proponują coś takiego jak żenujące bale i przebierańce, bo to znaczy, że jacyś ludzie jednakowoż to wybiera. Cóż może niektórym jakoś to pasi, ja posiadam jednak całkowicie przeciwne wspomnienia.


RE: wycieczki z ludźmi z pracy?? - Atarox - 02-15-2016 10:02 AM

czepiacie się, to całkiem fajne wyjazdy! może natrafiacie na wybitnie nieciekawe firmy; ja z powodu wykonywanego przeze mnie stanowiska często jestem w podróży albo z przełożonymi albo z pracownikami i często w hotelu po załatwieniu tego, co trzeba spędzamy wspólnie czas i bywa naprawdę sympatycznie, zwłaszcza, iż hotele proponujące wypoczynek dla przedsiębiorstw mają także mnóstwo zróżnicowanych atrakcji, jak na przykład mikrodermabrazja twarzy: http://www.hotelpiwniczna.pl/odkryj-hotel/wydarzenia-i-eventy/mikrodermabrazja-twarzy . umilają one czas, uatrakcyjniają odpoczynek, dają moment odprężenia; jak da się tego nie lubić? No ja się pytam, hę?


RE: wycieczki z ludźmi z pracy?? - Dreamer - 02-15-2016 10:02 AM

Sprawa gustu nie podlega dyskusji czy jakoś tak. Każdy z nas ceni coś innego, jedni kochają takie wyjazdy firmowe inni ich nienawidzą. Niemniej jednak istotnie hotele nastawione na organizowanie takiego typu wypadów ostatnio mocno podniosły poprzeczkę, więc można wybierać w propozycjach. Osobiście jednakże uważam, że korzystniej pojechać w takie lokalizacje wraz z najbliższymi aniżeli z szefostwem. Wolę nie przeplatać sfery prywatnej z życiem firmy.


RE: wycieczki z ludźmi z pracy?? - Evelia - 02-15-2016 10:03 AM

a ja kocham każdy wypad z ludźmi z pracy, jesteśmy niezwykle zgrani i te wypady jedynie to powiększają, jest zawsze wspaniale!