Forum dla mieszkańców Mazowsza
Auto Plaza Bielany opinie - leasing samochodu - Wersja do druku

+- Forum dla mieszkańców Mazowsza (http://dyskusyjne.mazowsze.pl)
+-- Dział: Inne (/forum-6.html)
+--- Dział: Hyde Park (/forum-7.html)
+--- Wątek: Auto Plaza Bielany opinie - leasing samochodu (/thread-43.html)Auto Plaza Bielany opinie - leasing samochodu - Atarox - 02-19-2015 10:25 PM

Korzyści, jakie daje leasing samochodu
[Obrazek: autoplaza.jpg]

We współczesnym świecie, w którym jak nigdy przedtem mamy nieograniczony wręcz dostęp do wszelkiego rodzaju dóbr materialnych – są one na wyciągnięcie ręki. Dawniej ludzie ustawiali się w bardzo długich kolejkach, żeby kupić cokolwiek, bez pewności jednak, czy coś dostaną. Dziś nie ma kolejek, a wybór jest niesamowicie szeroki. Kilkadziesiąt lat temu sytuacja wyglądała (oczywiście w uproszczeniu) w dużej mierze tak, że były środki finansowe, ale nie było co za nie kupić. Dziś jest nieco inaczej – towarów i usług, które możemy nabyć, jest mnóstwo, ale niewiele osób posiada środki finansowe, które pozwoliłyby na zaspokojenie wszystkich potrzeb. Sporo ludzi kupuje więc nie za gotówkę, ale bierze na kredyt. Tak też jest w przypadku jednego z największych wydatków w domowym budżecie: kupna auta. Na szczęście jednak renomowane salony samochodowe, cieszące się doskonałą opinią – Auto Plaza Bielany zalicza się do nich bez wyjątku – oferują szerokie i zróżnicowane rozwiązania finansowe, które pozwalają każdemu, niezależnie od zasobności portfela, na użytkowanie wybranego przez siebie modelu samochodu.

Opinie o Auto Plaza można znaleźć na wielu forach i stronach internetowych. Klienci dzielą się na nich wrażeniami, jakie wywiera salon, jego oferta i obsługa oraz radzą, która z oferowanych opcji i jest najkorzystniejsza i najbardziej godna uwagi. Ostatnio można zauważyć, że coraz większą popularnością cieszy się Ford Leasing. Ford Leasing to absolutna nowość, jaką znaleźć można w ofercie Auto Plaza – Ford Leasing to nieskomplikowany leasing aut przeznaczonych do przewozu ludzi i dostawczych. Nieskomplikowany, czyli taki, który jasno określa zasady leasingu, nie wiąże się z ogromem formalności, a do tego proponuje bardzo atrakcyjne warunki finansowania. Jeżeli prowadzisz własną firmę oraz chcesz zapewnić sobie wolny czas oraz wygodę, Program Ford Leasing to dla Ciebie strzał w dziesiątkę. To dzięki tej opcji opinia o Auto Plaza Bielany stała się jeszcze lepsza.

Nasza oferta stworzona jest dla nowych oraz dotychczasowych Klientów, którzy prowadzą działalność gospodarczą od minimum 12 miesięcy. To właściwie jeden z takich poważniejszych warunków, jakie muszą spełnić nasi Klienci. Proponujemy leasing operacyjny oraz finansowy pojazdów, które służą do przewozu osób, jak również aut towarowych i dostawczych. Dzięki naszym rozwiązaniom finansowym osoby, które do tej pory nie mogły sobie pozwolić na auto, mogą z niego korzystać na bardzo atrakcyjnych warunkach. One właśnie wpłynęły na to, ze Auto Plaza potwierdziło swoją i tak doskonałą opinię. W Ford Leasing nie wymagamy dokumentów finansowych przedsiębiorstwa. Decyzję dotyczącą udzielenia kredytu podejmujemy w ciągu doby, a nasza oferta dostępna od ręki u pracowników Auto Plaza. Ale Auto Plaza to coś więcej, niż Ford Leasing.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu lub do odwiedzenia strony Auto Plaza: autoplaza.com.pl. Gwarantujemy, że w Auto Plaza znaleźć możecie Państwo to, co niezbędne do dającego prawdziwą radość użytkowania samochodu! Samochody nowe oraz posiadające już wcześniej właściciela, kredyty które finansują zakup samochodu, ubezpieczenia czterech kółek, możliwość wynajmowania oraz wzięcia w leasing pojazdu, profesjonalna opieka warsztatu mechanicznego oraz warsztatu blacharskiego, jazda próbna, części wymienne i akcesoria samochodowe, świadczenie usług firmom i przedsiębiorstwom a poza tym liczne promocje – możesz mieć to wszystko, jeśli tylko skorzystasz z oferty, jaką przygotowało przedsiębiorstwo Auto Plaza. Auto Plaza to lider w branży motoryzacyjnej, oferujący pakiet rozwiązań dla każdego z posiadaczy czterech kółek, a także osób, które dopiero myślą o zakupie samochodu.