Forum dla mieszkańców Mazowsza
Najsurowszy nauczyciel - Wersja do druku

+- Forum dla mieszkańców Mazowsza (http://dyskusyjne.mazowsze.pl)
+-- Dział: Człowiek (/forum-3.html)
+--- Dział: Edukacja (/forum-5.html)
+--- Wątek: Najsurowszy nauczyciel (/thread-29.html)



Najsurowszy nauczyciel - Atarox - 07-10-2014 11:31 PM

Czy spotkaliście na swojej ścieżce edukacyjnej, jakiegoś surowego nauczyciela? Ja dziwnym trafem zawsze miałem takiego nauczyciela z matematyki, a że byłem kiepski, to tym bardziej byli uszczypliwi. Najpierw nauczyciel w gimnazjum, a potem pani profesor z technikum, która uwielbiała mnie brać do tablicy i komentować co ja to nie robię -.-


RE: Najsurowszy nauczyciel - Dreamer - 07-11-2014 09:26 PM

Ja miałem wychowawczynię z jezyka polskiego, która potrafiła uderzyć linijką po rękach. Dziś macie luzy bo nie można tak traktować młodzieży


RE: Najsurowszy nauczyciel - Baruma - 07-15-2014 05:30 PM

o matko ;/ ja jakoś miałam widocznie w życiu szczęśćie, bo co prawda jednych nauczycieli lubiłam bardziej niż drugich,ale generalnie nikt mnie po łapach nie bił ani nie był jakoś specjalnie surowyWink


RE: Najsurowszy nauczyciel - Evelia - 07-15-2014 09:00 PM

pamiętam ze w podstawówce miałam taką koszmarną katechetkę-zakonnicę, która nami szarpała i była dość mocno nieprzyjemna


RE: Najsurowszy nauczyciel - Evelia - 07-15-2014 09:00 PM

nazywała się bodajże siostra WAcława


RE: Najsurowszy nauczyciel - Gerena - 07-16-2014 05:48 PM

mnie uczył kiedyś taki historyk, który potrafił się na nas strasznie wydzierać za byle co, np., za brak zeszytu albo nieestetycznie napisany sprawdzian, nawet największe klasowe chojraki się go bały


RE: Najsurowszy nauczyciel - Ahrian - 07-16-2014 06:35 PM

haha to siostra Wacława - nieźle. My mieliśmy religie w kościelnej salce i moim zdaniem było to lepsze, niż nauka religii w szkole


RE: Najsurowszy nauczyciel - Daiana - 07-16-2014 07:03 PM

ja też miałam religię w szkole, ale również jestem zdania, że powinno się to przenieść na teren kościoła