Forum dla mieszkańców Mazowsza
lubicie modę? - Wersja do druku

+- Forum dla mieszkańców Mazowsza (http://dyskusyjne.mazowsze.pl)
+-- Dział: Człowiek (/forum-3.html)
+--- Dział: Moda (/forum-11.html)
+--- Wątek: lubicie modę? (/thread-15.html)



lubicie modę? - Eliasa - 07-10-2014 10:33 PM

wiem, że to takie bardzo ogólne pytanie, ale moda ma dla was jakieś znaczenie? bierzecie ją pod uwagę przy kupowaniu ciuchów, robieniu nowej fryzury itd?


RE: lubicie modę? - Atarox - 07-10-2014 11:46 PM

pamiętam jak stawiałem włosy na żelu, już dawno wyrosłem z tego no i też jakoś tak nie widać już chłopaków z włosami na żelu, jak chodziłem do gimnazjum, to każdy stawiał włosy


RE: lubicie modę? - Dreamer - 07-11-2014 08:39 PM

Ja to całe życie mam jedną i tą samą fryzurę. Jedyne zmiany, to wtedy gdy skracam idąc do fryzjera.


RE: lubicie modę? - admin - 07-11-2014 10:17 PM

To może czas na zmiany Dreamer?;>


RE: lubicie modę? - Baruma - 07-15-2014 05:45 PM

no, warto wybrać się do jakiegoś fajnego fryzjera, dobre dobrana, nowoczesna fryzura może zmienić naprawdę dużo! odwagi ;P


RE: lubicie modę? - Gerena - 07-16-2014 06:06 PM

zgadzam się! odpowiednia fryzura zmienia kształt twarzy, postarza/odmładza, odkrywa nasze walory albo maskuje wady, może nas całkowicie odmienic; warto czasem zaszaleć i oddać się bez zastrzeżen w ręce doświadczonego fryzjera Wink


RE: lubicie modę? - Ahrian - 07-16-2014 06:19 PM

ale czy u mężczyzny fryzura też jest w stanie zmienić całą jego prezencję? Oczywiście nie mówię tu o radykalnych zmianach gdzie np mężczyzna miał bardzo długie włosy i nagle je ściął. Mężczyźni mający zwykłe krótkie włosy nie mają wyboru.